Як оплатити платіжною карткою Visa/MasterCard
На сайті e-bilet.ua/e-kvytok.ua приймаються до оплати банківські картки платіжних систем Visa і MasterCard (в тому числі Visa Electron і Maestro), емітовані Українськими та Європейськими банками.

Комісія 0% *
 Для оплати платіжною карткою Visa або MasterCard , виберіть відповідний спосіб оплати (Платіжна карта Visa / MasterCard). Зверніть увагу, що при виборі даного виду оплати Ви не будете платити ніяких додаткових комісій, які пов'язані безпосередньо з обробкою даного платежу. Ваш банк може встановлювати додаткові комісії, розмір яких залежить від Вашого договору з обслуговування платіжної картки. Про розмір таких комісій і про причини їх утримання Вам зможе детально відповісти тільки банк, що випустив картку. Cвої номери телефонів всі банки вказують на самих платіжних картках.

На формі для заповнення інформації про платіжну картку вкажіть дані про свою платіжну картку.

А саме повний номер картки, дату закінчення дії картки. Ці дані є на лицьовій стороні платіжної картки. Після введення всіх даних натисніть кнопку "Продовжити". Залежно від типу картки і вимог банку, що випустив картку, процесинговий центр може зажадати від власника карти вказати CVV/CVV2 код. Цей код вказаний на зворотньому боці картки, на смузі для підпису. Цей код має 3 цифри. Якщо на карті вказано більше ніж 3 цифри, то введіть останні 3 (найправіші). На цьому процес оплати буде завершений. Користувача автоматично буде перенаправлено на наш сайт з відображенням повідомлення про результат проведення оплати.