Поїзд Харків – Ужгород – ХарківЗа інформацією прес-центру Південної залізниці, з метою забезпечення зручного виїзду пасажирів Харківського і Полтавського регіонів залізничним транспортом в Західному напрямку, зокрема до курортів Карпат, Укрзалізниця призначила курсування цього поїзда через Полтаву.

 

 

Таким чином, маршрут поїзда стає коротшим на 52 км, що дозволило залізничникам зменшити його час перебування в дорозі. З Харкова поїзд № 225 відправлятиметься по парних числах з 20 січня о 23.55 (замість 23.07), а з Полтави — по непарним в 3.36 і прибуватиме до Ужгорода по парних в 03.55 (як і раніше). У зворотному напрямку поїзд № 226 буде йти з Ужгорода по парних числах з 22 січня в 11.17 (як і колись) і прибуватиме до Харкова наступного дня в 14.03 (замість 14.37).

         Читайте: Укрзалізниця призначила додатковий поїзд з Києва до Івано-Франківська 

                          Укрзалізниця продовжить термін курсування додаткового поїзда № 577 / 578 КременчукЛьвів

                          Львівська залізниця скасовує три потяги

На ділянці від Харкова до Києва він буде зупинятися на станціях Люботин, Полтава-Київська, Миргород, Лубни, Гребінка (по дорозі до Харковатакож в Коломаці), але в ділянці від Києва до Ужгорода в обидва напрямки його розклад змін не зазнає.